PřihlášeníThis web is just outlet for some of my photos and musings about my hoobies (Mainly petanque and computer games). © KoNO 2018
Games -> Warcraft III -> Mapy

Warcraft III mapy

Zde najdete mapy, které jsou podle mě skvělé :) Všechny tyto mapy jsou dělané pro multiplayer a na single to buď nejde nebo to není ono.

Žádnou z těchto map jsem neudělal já - pouze je tu dávám ke stažení. Pokud jsem našel, že mapa má homepage tak jí uvádím. Kde je homepage uvedená tak je lepší stahnout mapu z ní - nemusím tu mít poslední verzi..

Defence of the Ancients (DotA) - http://getdota.com/
Zaručeně nejhranější a nejrozšířenější mapa pro Warcraft 3. Team akce - výběr z více než 100 hrdinů, a přesto skvělý balance.
BattleTanks - http://btanks.net/v2/
Zajímavá mapa - na první pohled podobná dotě, ale herně úplně jiná. Dvě základny které na sebe posílají útoky. Hráči ovládají vždy jeden tank(hrdinu) a pomáhají své základně zničit tu nepřátelskou. Tankům jde kupovat a vylepšovat zbraně a další věci. Hráč tankům nepřikazuje útočit - tank střílí podle toho co má za zbraně na nejbližší (hrdinu/creepa/oboje vzduch/zem/oboje). Takže je to zajímavá zběsilá poziční bitva. Tanky mají samozřejmě klasické schopnosti které se zaměřují. Nejlepší hrát 5v5 - nejde hrát méně než 3v3.
[stáhnout BattleTanks v8.76c]
Castle fight Original- http://www.eeve.org/
Castle fight ES - http://castle-fight.net/
Jedna z mých opravdu oblíbených map. Dva týmy, dva hrady a dvě cesty mezi nimi. Hráči staví budovy ze kterých se neustále rodí jedotky. Jednotky hráč neovládá - samy chodí útočit na nepřátelský hrad. Hráči musí správně nakombinovat jednotky, musí stavět jednotky co nejlepší proti nepříteli. Ve warcraftu má každá jednotky typ armoru a typ útoku - například magical útok je dobrý proti heavy a slabý proti light armoru. Navíc plno jednotek má speciální schopnosti. Jdou stavět také speciální budovy jako věže a další. Nejlépe se hraje 4v4 ale jde i 2v2 či 3v3. Je k dispozici původní Castle Fight verze a stále ve vývoji Castle Fight ES. ES verze je trochu rychlejší a je tam více ras na výběr, ale je myslím o trochu méně vyvážená.
[stáhnout Castle Fight v1.14b] [stáhnout Castle Fight ES v1.22a in zip]
Enfo's Team Survival MT Edition - http://mtteam.proboards.com/index.cgi
Také jedna z mých nejoblíbenějších map. Dá se hrát i solo (nebo v jednom týmu), ale primárně se hraje ve dvou týmech. Hráči si vyberou hrdinu a brání svoji základnu proti vlnám monster. Mapa je skvěle udělaná a hrdinové jsou rozmanití. Je k dispozici také kniha kouzel, kterou si můžou hráči pomoct, nebo naopak škodit nepřátelskému týmu. Nejlépe se hraje 5v5 ale jde hrát v jakémkoli počtu lidí.
[stáhnout Enfo's MT v1.93]
Eve of the Apocalypse: Twilight (EotA) - http://eota.emufarmers.com/
Velice podobné Dotě, ale mnohem promakanější, co se možností týče. Díky tomu je to také trochu méně přístupné než Dota. Hráč zabírá místá a může stavět v omezené míře budovy. Nejlepší hrát 5v5 - méně než 3v3 to nená ono.
[stáhnout EotA v1.14c9]
Footmen frenzy
Footmen wars - kdysi jedna z nejhranějších map. Hraje se až ve čtyř týmech. Každý tým má sídlo v jednom rohu mapy. Hráči si zvolí hrdinu a furt se každému rodí do nekonečna footmani. Ve středu mapy se všichni mlátí :) a cílem je zničit nepřítelov základnu. Níže je ke stažení klasická verze 3.9, kterou jsem kdysi hrával a nová verze 8. Nejlepší hrát 3v3v3v3 - nejde moc hrát v méně než čtyřech lidech (2v2).
[stáhnout Footmen Frenzy 3.9] [stáhnout Footmen Frenzy 8.03b]
Kitae's Micro Wars
Trénink vašeho micro managementu. Hraje se v malých arénách 1v1. Protivníci se střídají (pokud se hraje ve více než dvou hráčích). V každém kole dostanou hráči předdefinovanou armádu a bojují. Armády jsou buť stejné, nebo v případě, že jsou různé tak se další kolo vymění (v tom případě se nezmění protivník). Nejlepší hrát ve více než dvou lidech, nejlepší je sudý počet 2-10.
[stáhnout Kitae's Micro wars 4.1.1]
Legion TD Wars - http://www.legiontd.com/
Legion TD Mega - http://legiontd.in-goo.com/
Skvělá TD kde hráč může těžit dřevo a pak za něj přednastavené vlny nepřátel doplnit o svoje monstra. Není to úplně TD protože se vlastně staví jednotky, které člověk nemůže ovládat. Každé kolo jednotky obživnou a snaží se bránit proti nepřátelské vlně jako v TD. Mega verze je vylepšená o další rasy a je v ní v každé vlně 3x více monster (ale člověk dostává 3x více zlata). Nejlepší hrát 4v4 nebo alespoň 2v2.
[stáhnout Legion TD v1.60] [stáhnout Legion TD Mega v3.5]
Power Tower TD
Skvělá tower defence. Má zajímavost, že všechny věže jsou poháněny elektřinou (manou). Hráči mají řadou možností jak manu získávat, skladovat a posílat věžím. Great tower defence. It comes with interesting twist. Each tower has to be powered by mana. You can harvest mana differently and then send it through relay stations to your towers. Nejlepší hrát v 8 lidech, ale není problém v míň. Jde hrát na týmy i samostatně
[stáhnout Power Towers v1.27]
YouTD - http://www.eeve.org/board/viewtopic.php?f=49&t=2493
Skvělá TD klasického stylu. Okořeněná o možnost nechat si věže, které člověk může stavět náhodně generovat - každá hra je jiná - hráč se nemůže spolehnout, že věž kterou měl bude mít příště. Navíc věží je několik stovek. Z monster také padají předměty, které je možné věžím dát a ty je pak zlepšují. Nejlepší hrát v 8 lidech, ale není problém v míň.
[stáhnout YouTD v1.0]