PřihlášeníThis web is just outlet for some of my photos and musings about my hoobies (Mainly petanque and computer games). © KoNO 2018
KoNOpage -> Blog

Výlet do Londýna + koncert The Magic Band - 21. 3. 2013

Minulý víkend jsem se vypravil do Londýna na koncert legendárního Magic Bandu kapitána Beefhearta. Vzal jsem to také jako příležitost strávit pár dní v hlavním městě Anglie a vyzkoušet svůj nový foťák. V detailu najdete čtyři fotogalerie, které z toho vznikly.
Jakub Konopásek - vloženo: 21. 3. 2013 13:56:59

Připojené fotogalerie:

15. 3. 2013 - Londýn - 1. den

Fotky z prvního dne mého třídeního výletu do Londýna.

Do Londýna jsem přijel okolo poledne autobusem z Plymouthu. Tam jsem momentálně na semestr uchycen jako erasmus student na Plymouth University. Na mapě to z Plymouthu do Londýna vypadá kousek, ale je to cesta skoro šest hodin. Vstával jsem v šest a do londýna jsem dorazil po poledni. Z Victoria station jsem se pěšky vydal k Buckingham palace a pak jsem pokračoval dál přes park sv. Jamese na Trafalgar Square a do národní galerie.

Z galerie jsem vyšel už řádně vyhládlý a tak jsem si na googlu našel nejbližší fish and chips prodejnu. Byl jsem už řádně vyhladlý, takže mi to prislo k chuti, ale na druhou stranu za tu cenu zase nic moc nebylo. Po obědě jsem pokračoval z Trafalgar Square k řece, a pak na jih kolem Big Benu a Westminsteru směrem ke čtvrti Pimlico kde jsem měl zamluvený nocleh. Chvíli jsem si odpočinul a pak jsem opět vyrazil na Westminster, abych si ho prohlédl za tmy.

Hostel, ve kterém jsem spal, byl výborný. Noc mě stála něco pod 20 liber. Spal jsem v pokoji pro osm lidí. Palanda byla pohodlná a společnost bezproblémová. K pokoji patřila toaleta, dvě sprchy a skřínky na zámek. Součástí ubytování byla také zdarma snídaně a kdykoli si člověk mohl poručit na baru zdarma nealkoholický nápoj dle výběru. TravelJoyHostel mohu jen doporučit.

16. 3. 2013 - Londýn - 2. den

Fotky z druhého dne mého třídeního výletu do Londýna.

16. 3. 2013 - The Magic Band - koncert v Under the Bridge - London

Fotky z koncertu The Magic Band - legendární skupiny muzikanta a umělce Captaina Beefhearta.

17. 3. 2013 - Londýn - 3. den

Fotky z posledního dne mého třídeního výletu do Londýna.