PřihlášeníThis web is just outlet for some of my photos and musings about my hoobies (Mainly petanque and computer games). © KoNO 2018
Games -> Men of War: AS

Men of War: Assault squad

Naprosto skvělá multiplayer hra, komplexní, akční, rychlá, taktická. Závisí na každé jednotce a je třeba opravdu spolupracovat. Bohužel je tato hra nedoceněná - má to za následek řada věcí. Hlavní z nich je bezesporu to, že je složitá a nemá žádnej tutorial.

Další ke že single player část této hry je poměrně nic moc. Původní Men of War jsou celkem dobrý a podobají se staré klasice Commandos. Assault squad je na trošku větším měřítku, ale je zase na rozdíl od původní hry bez příběhu - jedná se o mise s úkolem dobít pozici nepřítele. Je to stereotypní hra, pomalá a naprosto odlišná od skvělého multiplayeru, který assault squad nabízí. Zkrátka hra je dobrá pouze na mulťák, který vyzkoušíte jen když si hru koupíte.

Takže co je v téhle hře vlastně dobré - grafika, rozmanité mapy, dobrý balance jednotek a to i přesto, že jich je opravdu hodně a jsou rozmanité, dobrá hratelnost - vyvážený podíl makra i mikra - člověk se v žádné fázi hry nenudí, možnost ovládat jednotky ručně (pohybovat se aswd a myší mířit a střílet), pěchota má granáty a děla mohou měnit munici, jde prostřelit či zbořit barák :).

Hra má hrozně dobových jednotek a každá je na něco dobrá - už jen to přispívá k tomu, že nováček se cítí ztracen. Doporučuji si přečíst nějaké taktiky na forech a podívat se na tutorial co mám v sekci videa.