PřihlášeníThis web is just outlet for some of my photos and musings about my hoobies (Mainly petanque and computer games). © KoNO 2018
Petanque -> Blog

Fishing Cup - 27. 10. 2012

V sobotu jsem se vydal na pro mě poslední turnaj v této sezóně - turnaj tripletů Fishing Cup v Brně.

Jeli jsme z Prahy jen ve dvou - já a Michal Preuss. Celou cestu pršelo a až před Brnem se - nemůžu říct nebe rozjasnilo - ale prostě přestalo pršet :). Hrál jsem s Petrem a Janou Lukášovou. Byla zima a déšť, který jsme před Brnem předjeli nás brzo dohnal.

Hrál se čtyřkolový švýcar s postupem do osmičky. Vzhledem k tomu, že nás tam bylo poměrně málo tak postupovali i někteří s 2:2. Nedařil se ani plas ani střela a první dva zápasy jsme blbě prohráli. Třetí zápas jsme si vychutnali kontumační výtězství u topení v klubovně. A díky tomu, že za kontumaci nejsou žádné bucholce tak nás to v zásadě vyloučilo z možnosti postoupit.

Poslední zápas byl proti Ivošovi Michálkovi, kterému se také nedařilo. Ze začátku jsme vedli, ale pak se prohodili na plase a zápas zvrátili. Mrzel mě samozřejmě blbej výkon, ale nemůžu říct, že by mě nějak mrzelo, že jedu domů, místo abych tam byl v dešti a zimě do večera.

Michal Preuss taky nepochodil - přestože hrál ve skvělym týmu s Michalem Stanem a Honzou Michálkem a tak jsme nasedli do auta a jeli. Kousek za Brnem začala neuvěřitelná sněhová bouře, která byla ještě znepříjemněná tím, že se na předním skle udělala neprůhledná námraza. Nakonec jsme však dobře dojeli.

Jakub Konopásek - vloženo: 1. 11. 2012 09:54:38

Připojené fotogalerie:

27. 10. 2012 - Fishing Cup

Fotky z posledního turnaje roku - turnaj tripletů Fishing Cup v Brně a dobrodružné cesty zpět.