PřihlášeníThis web is just outlet for some of my photos and musings about my hoobies (Mainly petanque and computer games). © KoNO 2018
KoNOpage -> Blog

Selské koule - 15. 9. 2012

V sobotu 15.9.2012 jsem se účastnil turnaje dvojic - Selské koule, který již tradičně pořádá spřátelený klub Petánque parta Sněžné v Daňkovicích.

Sněžné a vedlejší vesice Daňkovice, kde se turnaj hrál, se nacházejí jen asi 30 km od Vojnova Městce. V létě jsem konečně získal řidičák a tak jsem hned využil možnosti trénovat a řídil jsem. Z vojnova městce jeli 3 týmy. Ja hrál s Oldou Brožem starším. Další týmy byly ve složení Olda Brož ml. se Šťopkou (Pavel Šafránek) a Slávka Tabáková s Radekem Turínským.

Hrál se čtyřkolový švýcar s postupem do osmičky a v B turnaji se hrál tří kolový švýcar bez dohrávky.

Tentokrát byl tradičně kutálivý terén v areálu Daňkovického pensionu a restourace Selský Dvůr zajímavě načechrán. Ráno to šlo a mysleli jsme si, že to bude úspěšný den. Bohužel ráno mokré hřiště přes dopoledne vyschlo a s tím odešla naše hra. Jak já i Olda jsme se s tím nedokázali vyrovnat a nepostoupili jsme ze švýcara s 2:2. Byli jsme tak špatní z toho, jak jsme hráli, že jsme uvažovali, že pojedeme domů. Jelikož jsem, ale byl hlavní rozhodčí, tak jsem musel zůstat. To se ukázalo nakonec jako šťastné. V B turnaji jsme se konečně adaptovali na povrch a postupně nám to začalo jít. Začal jsem hrát čistě ze sedu demi. V Bčku jsme skončili se třemi výhrami první.

Oficiální výsledky turnaje na stránkách Čapku zde

Jakub Konopásek - vloženo: 20. 9. 2012 11:44:43

Připojené fotogalerie:

15. 9. 2012 - Turnaj v Daňkovicích

Fotky z turnaje v Daňkovicích - Selské koule 2012. Neměl jsem s sebou foťák, takže fotky byly pořízeny mým telefonem HTC HD.